субота, 24 жовтня 2015 р.

Урок - діалог:"Книга та комп'ютер в інформаційному суспільлстві"

Головними джералами інформації в ХХІ столітті є книга і  комп'ютер . Щоб бути освідченою ,сучасною людиною, необхідно багато читати, знати інтернет тощо. Тривалий час книга була єдиним і основним джерелом інформації. Сьогодні світ заполонили комп'ютери. Саме від цього примітивного приладу для рахунків бере початок історія обчислювальної техніки, історія комп'ютера. Комп'ютери почали активно заповнювати наше життя після другої світової війни.
 Інтернет - це оперативність: можливість оновлення інформації в режимі online, технології puch - каналів, біжучих рядків. Інформація тут оновлюється кожні 5-15 хвилин, що неможливо ні в яких інших засобах масової інформації.
 Останнє досягнення комп'ютерних технологій - "жива" книга. За допомогою комп'ютера можна не лише читати текст і переглядати картинки, а й чути голоси персонажів, "оживляти" ілюстрації, грати у цікаві ігри.                                                                                                                 Книга - це вічне джерело знань на Землі.Її читають усі, дорослі і малі. Для когось  це вірний порадник у світі. Для іншого - скарб, що навчає жити. Здається, мала, а розумна така. Весела, прекрасна і чарівна. Хоч завжди мовчить, але розуму вчить. Нам тяжко без неї на світі прожить.
                                                                

21 жовтня в Заболоттівській бібліотеці - філії було проведено урок - діалог на тему: "Книга та комп'ютер в інформаційному суспільстві"
                                                                  

Немає коментарів:

Дописати коментар