середа, 23 грудня 2015 р.

Урок патріотизму: "Вічна слава героям"

   Любов до Батьківщини виявляється у патріотизмі. Патріотизм українців покликаний захистити національні інтереси своєї держави, дати новий імпульс духовному оздоровленню народу, формуванню в Україні громадянського суспільства, яке передбачає трансформацію громадянської свідомості, моральної, правової культури особистості, розквіт національної самосвідомості і грунтується на визнанні пріорітету прав людини.
   Патріотизм - це любов до Батьківщини, свого народу, турбота про його благо, сприяння становленню й утвердженню України як суверенної, правової, демократичної, соціальної держави, нації, готовність відстояти її незалежність, служити і захищати її, розділити свою долю з її долею.
   Чи зможе захистити себе від агресії країна, в якій не має патріотів? Країна, яка не зростила патріотів не має права на життя, бо вона не спроможна боротися за свою цілісність, за свою свободу. Україна впродовж століть боролась за незалежність. І зараз знову у кривавій боротьбі відстоює право на своє життя, на свою свободу, право на європейський вибір.
 22 грудня  в  Заболоттівські бібліотеці-філії було проведено урок патріотизму на тему: "Вічна слава героям"


Немає коментарів:

Дописати коментар